Kancelaria Adwokata Macieja Siedleckiego i Adwokat Patrycji Siedleckiej

Zespół Kancelarii składa się z zespołu adwokatów i prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala zapewnić kompleksową pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym. Charakteryzuje nas duże zaangażowanie w każdą sprawę i wyjątkowa dyspozycyjność, a najistotniejsze jest indywidualne podejście do potrzeb każdego z naszych klientów.

Przedsiębiorcom zapewniamy wsparcie i pomoc zarówno dotyczącą prawa handlowego, prawa pracy a także w kwestii windykacji należności, doradzając zarówno doraźnie w bieżącej działalności, jak i świadcząc usługę stałej obsługi prawnej. Sprawujemy także nadzór merytoryczny i koordynację pracy prawników lub pracowników zatrudnionych u Klienta. Naszym priorytetowym celem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa i gwarancji legalności wszelkich działań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Ponadto, naszym zadaniem jest proponowanie takich rozwiązań prawnych, które pomogą w jak najwyższym stopniu zrealizować stawiane przed firmą cele ekonomiczne poprzez stosowanie rozmaitych narzędzi prawnych.

Klientom indywidualnym zapewniamy kompleksową pomoc we wszelkich sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, konsumenckich, odszkodowawczych oraz wszelkich innych. Zapewniamy także zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi, reprezentację przed organami administracji państwowej, samorządowej, organami podatkowymi i wszelkimi urzędami.

Zaletą Kancelarii jest współpraca z kilkunastoma Adwokatami i Radcami Prawnymi we Wrocławiu, z których każdy jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki temu każdy Klient, który trafi do Kancelarii jest obsługiwany przez osobę, która ma największe doświadczenie w danym rodzaju spraw, co powoduje, że każdy ma zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym.

Kancelaria współpracuje na stałe także z Kancelarią Księgowo – Rachunkową Awal Finanse Sp. z o.o., ze specjalistami z zakresu prawa podatkowego, z rzeczoznawcą budowlanym oraz z biurami tłumaczeń.

Gwarantujemy fachową pomoc prawną na najwyższym poziomie. Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, rzetelnością, dyskrecją i sprawnością działania. Możemy zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone zgodnie z najlepszą wiedzą, rzetelnie i rzeczowo, z troską o interesy i problemy Klienta, w dostępny sposób.

Zespół prawników z różnym doświadczeniem zapewnia z jednej strony zaangażowanie w każdą sprawę, niezależnie od tego czy są Państwo małym, średnim czy też dużym klientem, podchodzimy do Państwa sprawy zawsze z jednakową pasją i powagą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.